Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Mar 2024, 12:33

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Nr tel. do właściciela serwera na którym jest K!A
PostWysłany: 23 Wrz 2008, 19:15 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 23 Lis 2006, 19:13
Posty: 654
Miejscowość: Sosnowiec
Mam prośbę, mamy zamiar z Cezarym188 przenieść forum na wynajęty serwer,
aby mieć dostęp do edycji forum. W tym celu prosimy osobę (Norbert?) która
może nam udzielić stosownych wyjaśnień.

W planach jest portal filmowy, chcemy również nieco uatrakcyjnić forum, coraz mniej ludzi nas odwiedza...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 23 Wrz 2008, 19:35 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2008, 17:27
Posty: 542
Miejscowość: Pruszków
O, brawo, nareszcie jakiś pomysł na innowację. Sam zauważyłem, że na forum robi się nudno. Portal filmowy, którego centralną częścią byłoby nasze forum to kapitalna idea. Będę jej kibicował.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 23 Wrz 2008, 19:39 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 23 Lis 2006, 19:13
Posty: 654
Miejscowość: Sosnowiec
Na razie to trzeba sobie zadać 2 pytania: gdzie jest LGF i czy jeszcze będzie się udzielał, bo od kilku miesięcy go nie ma na forum. Wydaje mi się, że użytkownikom należą sie wyjaśnienia co się dzieje.

No i drugie, czy się pojawi osoba, która nam pomoże w przeniesieniu forum na inny serwer :?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 23 Wrz 2008, 19:44 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2008, 17:27
Posty: 542
Miejscowość: Pruszków
Przypuszczam, że jest zajęty Balem Przebierańców i nie bardzo ma czas na pisanie na forum. Co do Norberta, to nie wiem, czy on tu jezcze w ogóle zagląda.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 23 Wrz 2008, 19:59 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 21 Lis 2006, 14:01
Posty: 713
Miejscowość: Katowice
grzesiekintro napisał(a):
W planach jest portal filmowy

W jakim rozumieniu? Jeśli chodzi o bazę i recenzję filmów no to jest filmweb i imdb. Poza tym są to portale typowo komercyjne z dużum zapleczem organizacyjno-finansowym, więc dlatego trudno będzie się przebić temu forum. Skolei zamieszczać filmy niezależne też można na wielu stronach: onety, szorty, stopklatka.
Może to jest oczywiste i takie macie plany co do forum, ale nisza do wypełnienia jest w właśnie w produkcji niezależnej, począwszy od scenariuszach kończąc na postprodukcji. Wyniknąć może z tego problem: jak wypromować forum bez pieniędzy?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 23 Wrz 2008, 20:07 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 23 Lis 2006, 19:13
Posty: 654
Miejscowość: Sosnowiec
Główny cel jaki mamy - możliwość edycji forum. Ale bez kontaktu z właścicielem serwera jest to na razie sfera marzeń...

Forum jest zawieszone "w próżni" i to mnie martwi...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 23 Wrz 2008, 20:17 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lip 2006, 20:58
Posty: 1317
Hmm portal bedzie takim niby misz maszem film webu i innych portali bo i bedzie mozna przeczytac o premierach i zobaczyć nasza recenzje dla danego flimu ale tylko tyle zadnej bazy filmow czy cos jak na filmwebie nie planuje, forum przejdzie gruntowna przemianę jeszcze sie zastanawiamy co i jak ale bedzie posiadało dwie innowacyjne cechy wyróżniające nas spośród innych portali filmowych ( ale o tym to narazie cichosza bo ktoś podłapie i dopiero będzie) :mrgreen:

Swoja droga takiego kompleksu dla filmowców to jeszcze nie ma w Polsce a i za granica jakoś też nie uświadczyłem. Jednym słowem portal będzie odnosił sie do każdej dziedziny związanej z filmem, tak żeby ktoś zaglądający tu był w stanie od początku do końca polegając wyłącznie na portalu stworzyć swój film.


No i teraz poszukuje ludzi któzy byliby chętni pisac jakies artykuły dla portalu , jeżeli ktoś zna się bardziej bądz czuje sie pewniej w jakieś dziedzinie filmu to zapraszam na moje gg w celu obgadania szczegółów (5020787) od razu mówie że narazie to wszystko dla dobra ogółu ale moge zapewnić ze o nikim nie zapomnimy gdy portal juz sie rozwinie.


Jeżeli chodzi o pieniądze to inwestuje własne środki ale jeżeli ktoś byłby w stanie pożyczyć jakaś lepsza sumę (od 150zł wzwyż) to zawsze bardzo chętnie.

Przede wszystkim trzeba zdobyć mi numer do właściciela domeny ja już trochę danych podłapałem ale nadal nie jest to wystarczające żeby zdobyć domenę. wiemy że nazywa się Norbert (nazwisko do informacji) i że mieszka we Wrocławiu wiemy również kilka dancyh technicznych na temat domeny ale nic poza tym.......


Ps. Numer od Krzyśka z LGF też będzie pomocny bo on powinien być w posiadaniu numeru do właściciela domeny.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group