Forum Kamera!Akcja
http://forum.kameraakcja.pl/

Jesienna rekrutacja w AMA trwa! Kierunek filmowy!
http://forum.kameraakcja.pl/viewtopic.php?f=10&t=7615
Strona 1 z 1

Autor:  Akademia Multi Art [ 28 Wrz 2016, 09:37 ]
Temat postu:  Jesienna rekrutacja w AMA trwa! Kierunek filmowy!

Jesienna rekrutacja w Akademii Multi Art trwa!

Akademia Multi Art – AMA FILM SCHOOL to prywatna, interdyscyplinarna szkoła filmowa stworzona przez praktyków i pasjonatów kina o międzynarodowym doświadczeniu z wpisem do Rejestru Szkół Artystycznych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Specjalizujemy się w profesjonalnym kształceniu z zakresu nowoczesnych dziedzin audiowizualnych: reżyserii, sztuki operatorskiej, postprodukcji obrazu i dźwięku, scenariopisarstwa, gry aktorskiej, oraz kreatywnej produkcji filmowej.
Rekrutujemy między innymi na kierunek Filmowy. Kierunek Filmowy to podstawowy w AMA FILM SCHOOL kierunek realizowany w trybie stacjonarnym. Kierunek Filmowy jest rocznym kursem realizacji filmowo- telewizyjnej, reżyserii, sztuki i techniki operatorskiej dla początkujących filmowców. Kierunek daje ogólne umiejętności i wiadomości z zakresu realizacji form audiowizualnych dla potrzeb filmu, telewizji, reklamy i mediów interaktywnych.
Wykładowcami na tym kierunku są wyłącznie czynni zawodowo filmowcy i teoretycy filmu, sztuki i techniki zdjęciowej rekrutujący się spośród kadry naszych stałych wykładowców.
Wśród nich reżyserzy, operatorzy, producenci filmowi i telewizyjni, oraz scenarzyści, montażyści, dźwiękowcy, specjaliści efektów specjalnych, scenografowie, realizatorzy telewizyjni. się więcej o kierunku na http://akademiamultiart.pl/kierunki/kierunek-filmowy-2/

Nie czekaj ZAPISZ SIĘ! Zacznij z AMA
http://akademiamultiart.pl/zapisy/ 

Kontakt:
sekretariat@akademiamultiart.pl
www.akademiamultiart.pl

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/