Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 29 Wrz 2024, 17:20

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Filmy BUTCHER's FILMS
PostWysłany: 30 Mar 2006, 00:54 
Offline
Kamerzysta na Weselach

Rejestracja: 09 Maj 2005, 20:00
Posty: 31
Miejscowość: Kraków
Na stronie Amatorskiej Wytwórni Filmowej BUTCHER's FILMS...

http://www.butchers-films.prv.pl

...znajdziecie mnóstwo filmów tej grupy (na szybkim serwerze). Zachęcam do ściągania i komentawania!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 30 Mar 2006, 15:12 
Offline
Kamerzysta na Weselach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Cze 2005, 12:53
Posty: 34
Miejscowość: Wrocław/Orzechówka
Nie żebym coś tego, ale pierwsi użyliśmy nazwy "Dresscraft" (nasz film się pisze przez 2 "s") ;)

Część filmów (m. in.) ten wyżej wspomniany nawet ciekawa.
Podobał mi się szczególnie ten o liczeniu baranów - w obecnej sytuacji bardzo aktualny :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: liczenie baranów???
PostWysłany: 30 Mar 2006, 16:22 
Offline
Kamerzysta na Weselach

Rejestracja: 09 Maj 2005, 20:00
Posty: 31
Miejscowość: Kraków
Chyba musiales pomylic strony, bo BUTCHER's FILMS z pewnoscia nie jest grupa, ktora zrobila film o liczeniu baranow! Chyba kojarze ten film. Chodzi o te, ze koles liczy poslow w sejmie? To nie nasz film... Pozdrawiam.

P.S. Co do "Drescraftu" to pierwsze slysze.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 31 Mar 2006, 14:53 
Offline
Kamerzysta na Weselach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Cze 2005, 12:53
Posty: 34
Miejscowość: Wrocław/Orzechówka
Qrcze, a ja byłem pewny, że to Butcher's Film... Skleiłem w jedno dwie grupy filmowe.
Przyznaję - głupim jako ten but dziurawy. Przepraszam :oops:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 23 Maj 2006, 13:54 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2005, 18:35
Posty: 1464
Miejscowość: Gdańsk
Filmy bardzo różne, niektóre naprawdę dobre! Odniosę się do niektórych, oczywiście jako widz, nie jako filmowiec, bo sam na razie stworzyłem dopiero 3 filmy i to gorsze.

Łańcuszek szczęścia. Wspaniały film. Wspaniały pomysł. Jedyne do czego mogę się przyczepić to gra aktorska głównej aktorki. Słabo jej poszło, w innych filmach grała dużo lepiej. Za to genialnie grał ten gość co pił wódkę na schodach!

Fotogenia. Bardzo dobry. Trudno jest zrobić dobry thriller, zwłaszcza amatorsko. Poradziliście sobie z budowaniem napięcia i ze stopniowym odkrywaniem intrygi. Brawo za scenkę erotyczną - rzadkość w kinie amatorskim :) dotychczas widziałem tylko dwie takie udane sceny - w Fotogenii i w Kredycie by LGF.

Bajka. Film dobry, pięknie zagrany, ale jego kulą u nogi jest opowiadanie baśni które zajmuje 3 minuty w 6-minutowym filmie, w dodatku początkowe 3 minuty, co rodzi podejrzenia, że film będzie tylko o tym. To jednak film ma być, a nie słuchowisko.

Drescraft. To akurat nie za bardzo mi się podobało. Kolejny film amatorski o dresiarzach/blokersach, niestety nie wnoszący niczego nowego. Scena walki z mechanikiem bardzo słabo wypadła. Nie wiadomo też, co stało się z długowłosym Marcinem - nie wiadomo, czy go pobili, czy on wszystkich pobił - po gonitwie mamy od razu rozmowę dwóch głównych bohaterów, z której nic nie wynika na temat tego co się stało. Biała plama.

Spokojny człowiek. Dobry film. Fakt, że przez większą część filmu miałem wrażenie, że ten film to klon "Dnia Świra", ale zakończenie rozwiało moje obawy :)

Cytrus 24. Zaczyna się dobrze, potem niestety zaczyna się prymitywny humor.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group