Forum Kamera!Akcja
http://forum.kameraakcja.pl/

Miejsce na Wasze OFF'y
http://forum.kameraakcja.pl/viewtopic.php?f=29&t=3033
Strona 1 z 1

Autor:  mellodeque [ 07 Gru 2007, 10:02 ]
Temat postu:  Miejsce na Wasze OFF'y

Witam,

Reprezentuję telewizję internetową www.x3mtv.pl i zrodził sie pomysł by w kanale film reprezentować także Wasze offowe twory.

Wiec rzucam tematem, na razie oferujemy max rozdziałkę 400x240, w przyszłości może zwiększymy, wszystko zależy czy będzie potrzeba.

Czy zainteresowani byście byli możliwością zaprezentowania Waszych dzieł na naszych łamach?

Pojawiły się już pierwsze zapytania wiec po krótce odpowiadam co bedzie potrzebne gdy chcecie by Wasze produkcje pojawiły się na naszych łamach.

1. Podpisanie standardowego oświadczenia o własności do nadesłanych prac (wkrótce podam link do formularza)
2. przygotowanie 10sek z nadesłanego materiału (fragment filmu) jeden film - to 10sek preview do niego
3. krótka notka o filmie, i o Was, która pojawi sie pod filmem w formie tekstu.

Taki zestawik wystarczy wysłać na dowolnym nośniku (preferowane DVD) do naszej redakcji w Warszawie.

Pełen komplet informacji podam wkrótce, będzie dostępny w wydzielonej części serwisu x3mtv.pl


pozdrawiam
/Mell

Autor:  arczi [ 10 Gru 2007, 18:06 ]
Temat postu: 

super, ale lepsza bylaby mozliwosc wysylania filmikow np. mailem, czy upload do Was

jest duzo produkcji kilkuminutowych, wysylac je za kazdym razem to bezsensu troche

Autor:  COPY [ 10 Gru 2007, 23:56 ]
Temat postu: 

W czasach darmowego i popularnego Youtube czy innych serwisów wideo nie macie szans bez elektronicznego uploadu plików. Jak na razie to działa u innych, więc dziwi mnie namawianie do kroku wstecz :?

Autor:  cezary188 [ 11 Gru 2007, 00:00 ]
Temat postu: 

Przede wszystkim to gdzie tu reklama, po wypowiedziach tych co odwiedzali serwis można sądzić że narazie jesteście tak popularni i zorganizowani jak teleranek wśród eskimosów. :) Ale mam nadzieje,że to faktycznie tylko początki.

Autor:  VM-Rexor [ 11 Gru 2007, 08:19 ]
Temat postu: 

O ile design strony sprawia wrażenie nowoczesności, to sposób zamieszczania filmów jest powrotem do początków - już nawet "Szorty" dają możliwość uploadu. Serwisy internetowe korzystające z "snail mailu" już kończą z tego typu zabawą bo raz internautom już się nie chce biegać po pocztach, dwa - poczta bywa zawodna i trzy sami pracownicy serwisu muszą film z płyty wczytać, przekonwertować, co w przypadku już kilkuset filmów dziennie (a bywa, że tysięcy) jest nie lada wyzwaniem. Tak więc proponowałbym wymyślić sposób na upload i umożliwienie wypełnienia formularza w sposób elektroniczny przynamniej tym, którzy tylko zasilą bazę filmów(bez jakiegoś aktywnego promowania z strony serwisu itp.).

Autor:  mellodeque [ 17 Gru 2007, 08:10 ]
Temat postu: 

Upload od Was, jak najbardziej, będzie. Lecz jeszcze przez jakiś czas, zanim odpalimy nową stronę pozostaje wersja "pocztowa". Prace nad nowym layoutem i systemem, trwają, pojawi sie nowy kontent i nowe kanały. Okres od maja do grudnia 2007 roku, był dla nas czasem testów i prób.

Materiały przesłane w sposób tradycyjny posłużą nie tylko do tworzenia materiału w necie, w niedalekiej przyszłości istnieje spora szansa, na nadawanie przez transponder satelitarny i wtedy nadesłane prace będą też emitowane w inny sposób.

U nas w chwili obecnej emitujemy w 400x240pix, 500kbs oraz 96kbs/stereo audio. Czyli sporo wyżej niż wspomniany Youtube.

pozdrawiam i jak tylko będzie gotowy upload elektroniczny dam znać, podobnie jak część do pobrania oświadczenia.

Autor:  KonraD [ 17 Gru 2007, 13:27 ]
Temat postu: 

Ja na pewno skorzystam. Czekam wiec na update informacji o tym gdzie wyslac film, w jakiej formie chcecie 10sek preview - i gdzie to oswiadczenie bedzie mozna pobrac.
Uwazam Wasz pomysl za bardzo dobry i trafiony.
Pozdrawiam.

Autor:  tristan [ 18 Gru 2007, 23:58 ]
Temat postu: 

Taka moja uwaga po 4 minutach testowania: Zróbcie przewijanie. To mnie na YouTube też wkurzało maksymalnie, ale niedawno w końcu zrobili przewijanie. Jako widz nie mam ochoty czekać czasami i oglądać całego.... Bardzo często skaczę wyrywkowo żeby się zorientować czy oglądam coś wartościowego.

Autor:  mellodeque [ 19 Gru 2007, 00:35 ]
Temat postu: 

Każda sugestia mile widziana, przewijanie zaplanowane, będzie lekko inny strumień przygotowany, więc niedogodności zostaną usunięte.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/