Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 29 Mar 2024, 00:59

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Adobe Encore i subtitle
PostWysłany: 12 Mar 2012, 22:56 
Offline
Kaskader w Bollywood

Rejestracja: 04 Maj 2007, 11:00
Posty: 101
Miejscowość: Puławy
Pojawił mi się dziwny problem przy pracy w Adobe Encore CS 4. Po zrobieniu całego projektu i napisów na subtitle przy renderingu pojawia się błąd "The subtitle or menu subpicture is too complex to be encoded"
Nigdy dotąd nie miałem takiego komunikatu. Po usunięciu ścieżki subtitle wszystko jest ok. Próbowałem różnych metod, pisanie tekstu czy importowanie gotowego pliku tekstowego. Wszystko na nic. Najgorzej jest w ścieżce subtitle z tekstem polskim. przy tekście angielskim czy niemieckim jest trochę lepiej ale cały czas jest nadal problem.
Czy ktoś może mi pomóc??.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Adobe Encore i subtitle
PostWysłany: 13 Mar 2012, 20:14 
Offline
Kaskader w Bollywood

Rejestracja: 04 Maj 2007, 11:00
Posty: 101
Miejscowość: Puławy
No dobra.
Skoro nikt mi nie odpowiedział to sam rozwiązałem problem.
Mogłem tego nie robić, ale skoro sam prosiłem o pomoc to też należy się udzielić informacji o sposobie rozwiązania problemu.
To co robię jest troszkę bardziej zaawansowane pod względem montażowym.
Więc:
Problem błędu przy "Subtitle" w Adobe Encore CS 4 (i chyba w innych wersjach) polega na tym że:
1. Uruchomienie przeliczania projektu z subtitle (jak jest napisane w pliku help na stronach adobe) jest pamięciożerne.
2. Włożenie napisów pod film jest traktowane jak osobne sekwencje które mają się przenikać wraz z filmem
3. Niestety przy większej ilości napisów, wpisany tekst nie może zawierać obramowań, obwolutek i cieni. To ma być zwykły prosty tekst.

I to jest właśnie problem Adobe Encore - program jest niedopracowany i to bardoooooo!!!

Mam nadzieję że to forum ruszy się wreszcie?


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group