Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 29 Mar 2024, 01:43

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: "Internetowe dziadki" -pomysł na film
PostWysłany: 15 Kwi 2007, 19:24 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Gru 2006, 20:24
Posty: 518
Miejscowość: Gdańsk - Osie - Łódz - Wawa
"Internetowe dziadki" - tytuł roboczy wiadomo.
Pomysł jest następujący:
Bohaterami filmu są emeryci - babcia i dziadek. Mają syna - jedynaka ,który już się chajtnął.Bardzo go kochają ;może bardziej niż on sam ich.Może był zbyt rozpieszczany ?
Dziadki poza odbieraniem cienkich emerytur rozwiązują krzyżówki,biorą udział w konkursach teleturniejach z nadzieją zdobycia fortuny dla synka.Syn chce wyjechać z żoną za granicę do pracy. Dziadki boją się być sami. Krzyżówkomania ogharnia ich do tego stopnia ,że nie wiedzą już nawet w czym biorą udział...I nagle dostają propozycję.
Może być jakiś nowy telewizyjny teleturniej(reality show?).Mają tydzień na opanowanie
wiedzy informatycznej z zakresu internetu.Na końcu wygrywają test z ich wiedzy lecz syn i tak wyjeżdża.
Podczas edukacji myślałem o czymś w stylu porównań z życiem towarzyskim teraz i kiedyś(chaty, serwisy randkowe).I takie inne mądre może śmieszne pierdołki.
Co o tym myślicie ?Nawet gdybym napisał najbardziej genialny ,odjechany scenariusz do tej historii w rolach głównych widzę tylko prawdziwych emerytów - co już skazuje tekst
na miejsce w koszu.Ale nie o to przecież chodzi.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 15 Kwi 2007, 20:07 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2005, 18:35
Posty: 1464
Miejscowość: Gdańsk
Cytuj:
Mają tydzień na opanowanie wiedzy informatycznej z zakresu internetu.


To jest tak samo możliwe jak opanowanie w tydzień karate lub nauczenie się w tydzień angielskiego.

Cytuj:
Podczas edukacji myślałem o czymś w stylu porównań z życiem towarzyskim eraz i kiedyś


Jeżeli chcesz porównać życie towarzyskie teraz a kiedyś, to myślę, że lepiej porównywać życie towarzyskie syna tych emerytów z ich własnym życiem towarzyskim ukazanym w retrospekcjach, ale lepiej niech syn jest kawalerem (po ślubie, jak wiadomo, nie ma się życia towarzyskiego) :)

Cytuj:
Nawet gdybym napisał najbardziej genialny ,odjechany scenariusz do tej historii rolach głównych widzę tylko prawdziwych emerytów - co już skazuje tekst na miejsce w koszu.


Chyba, że znajdziesz prawdziwych emerytów.

A ogólnie historia nie podoba mi się. Jakoś nie lubię filmów obyczajowych. To o tabletach i kapturniku było o wiele lepsze. Zamiast pisać o emerytach lepiej dopracuj tamto, a potem nakręć. Jak nie spdolisz to wyjdzie naprawdę cudo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 15 Kwi 2007, 20:10 
Offline
Coś gdzieś słyszał
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2005, 23:05
Posty: 214
Miejscowość: Pogwizdów
grześ napisał(a):
To o tabletach i kapturniku było o wiele lepsze. Zamiast pisać o emerytach lepiej dopracuj tamto,

Zgadzam się! :) Myślę że forumowicze dali Ci dość dużo uwag, ja napisałem jedną, ale krótką na pw i czekamy na wersję poprawioną :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 15 Kwi 2007, 20:30 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Gru 2006, 20:24
Posty: 518
Miejscowość: Gdańsk - Osie - Łódz - Wawa
grzes:
Cytuj:
Zamiast pisać o emerytach lepiej dopracuj tamto, a potem nakręć. Jak nie spdolisz to wyjdzie naprawdę cudo.

Jak już gdzieś wcześniej pisałem - nie mam narazie żadnych możliwości realizacyjnych.
Nie licząc oczywiście "Smoka z ..."ale tam kamera jest niepotrzebna.
Moja pisanina sprowadza się do wsparcia innych /pracy nad techniką/eksperymentowania.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 15 Kwi 2007, 20:45 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2005, 18:35
Posty: 1464
Miejscowość: Gdańsk
Hm. No to dopracuj scenariusz, i niech ktoś to zrealizuje. Mamy przecież tu na forum mnóstwo ekip zdolnych do realizacji tego. Co jakiś czas ktoś pyta się o scenariusz do realizacji. Sam bym chętnie się za to wziął, ale na razie mam wolnych mocy przerobowych. A z tymi tabletami trzeba się pospieszyć, bo jest wiosna i można pokręcić romantyczne ujęcia do snów głównego bohatera.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group