Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 24 Kwi 2024, 15:56

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Projekt - szukam chętnych ;)
PostWysłany: 04 Maj 2009, 18:26 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2007, 18:35
Posty: 860
Wpadł mi do głowy ostatnio całkiem fajny pomysł na scenariusz - dwóch zagonionych kumpli urzędników, wiodących nudne, uporządkowane życie w tajemnicy przed żonami postanawia założyć zespół muzyczny. To taki ogólny zarys jaki mi się zrodził w głowie. Ktoś chętny się ze mną w to pobawić? :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 04 Maj 2009, 19:14 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2008, 17:27
Posty: 542
Miejscowość: Pruszków
Niby ciekawe, ale każdego twórcę zapalonego jakimś zarysem scenariusza można "zabić" jednym pytaniem - i co dalej? Tutaj nie widać szerokich perspektyw.

Bardzo łatwo możemy popaść w łatwiznę, próbując znaleźć ciekawe i ambitne rozwinięcie tego pomysłu i wyjdzie nam Big Peace Of American Crap.

Nie wiem dlaczego, ale od razu przypomniał mi się najlepszy polski sitcom "Miodowe Lata".

Ja bardziej myślałem o wariacji na temat "dużych chłopców" i kryzysu wieku średniego.

Tak czy owak w pomyśle jest jakaś iskierka potencjału, którą może będzie się dało wyłuskać :)

Pozdrawiam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 04 Maj 2009, 20:33 
Offline
Coś gdzieś słyszał
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Wrz 2008, 11:30
Posty: 216
Miejscowość: Kraków/Katowice
Mnie ogólnie wzdryga na samą myśl o "dwóch urzędnikach, którzy to nagle zapragnęli odmienić swoje życie i rzucić się w wir przygody". Wieje plastikiem.
Ja raczej kombinowałbym w kierunku bezrobotnych, którzy mają np. upierdliwe żony, zasiłek im się już kończy i trzaby coś działać... (większa motywacja i chęć zmiany). Popracowałbym nad środowiskiem w którym żyją (stara,rozsypująca się kamienica, wszędzie wokół żule, etc. ). Poznają przypadkiem jakiegoś podupadłego muzyka, i tak dalej, i tak dalej...

Tak sobie gdybam :)

Edycja:

Heh worldidol, napisaliśmy równo. Ja również uwielbiam ten serial, oglądam za każdym razem kiedy lecą powtórki.


Ostatnio edytowany przez To masz, 04 Maj 2009, 20:35, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 04 Maj 2009, 20:33 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sie 2008, 15:20
Posty: 474
Miejscowość: Poznań
NowakDexter napisał(a):
Nie wiem dlaczego, ale od razu przypomniał mi się najlepszy polski sitcom "Miodowe Lata".

Może nie taki stuprocentowo polski, ale kocham ten serial całym sercem! Przepraszam za offtop, ale nie mogłem się powstrzymać jak zobaczyłem wzmiankę o "Miodowych Latach". Żak, Barciś, Pilaszewska, Chotecka i inni aktorzy tego serialu są po prostu boscy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 05 Maj 2009, 13:38 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2005, 18:35
Posty: 1464
Miejscowość: Gdańsk
To masz napisał(a):
Ja raczej kombinowałbym w kierunku bezrobotnych, którzy mają np. upierdliwe żony, zasiłek im się już kończy i trzaby coś działać... (większa motywacja i chęć zmiany).

Coś jak "Goło i wesoło"?


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group