Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Mar 2024, 23:35

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 114 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: 07 Maj 2009, 18:13 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2008, 08:47
Posty: 127
Miejscowość: Limanowa / Kraków
"W życiu nie zadowolisz wszystkich, to jest zadanie dla agencji towarzyskich" :P

Co do sposobu wyboru - w pełni popieram. Samymi "demokratycznymi ankietami" daleko nie zajdziemy.

Co do samego wyboru - szału ni ma, ale nie jest tak źle. Bardzo podoba mi się za to propozycja, w której będzie można nad tym logo popracować i poprzerabiać bo wydaje się być jakimś punktem wyjścia. Trzeba pamiętać o tym, że potrzebne są różne wersje loga - na czarne i na białe tło, znak graficzny bez napisu, czy wersja "kwadratowa" lub black&white. Bez tego ani rusz, bo później będą same problemy.

W samym logo brakuje mi jakiegoś bardziej charakterystycznego i zapadającego w pamięć znaku graficznego - chciałbym żeby to było coś tak fajnego, że mogę sobie je wrzucić na tapetę telefonu komórkowego bez obciachu ;)


Góra
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 07 Maj 2009, 20:34 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lip 2006, 20:58
Posty: 1317
Czekam na pomysły im szybciej napiszcie tym szybciej będzie gotowe.


Góra
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 07 Maj 2009, 21:22 
Offline
Klapser
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Lis 2007, 21:57
Posty: 91
Miejscowość: Kraków
To ja już bym zostawił to logo ,które jest. Mam na myśli aktualne na stronie. To zaproponowane przez Orange jakoś mi nie pasuje do strony. (oczywiście nagroda i wszystko wiadomo ,słowo się rzekło). Tylko mam wrażenie ,że było parę innych ciekawych pomysłów i nie wydaję mi się ,żeby Santi zrobił podobne logo. Na pewno spośród propozycji użytkowników były też takie ,które miały w sobie coś bardziej charakterystycznego i łatwego do zapamiętania.

Wydaję mi się ,że to logo będzie głupio wyglądać na stronie.


Góra
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 07 Maj 2009, 21:48 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 23 Lis 2006, 19:13
Posty: 654
Miejscowość: Sosnowiec
Nie wolno cofać werdyktu!!!!

Wybór Loga przypadł Cezaremu i pomimo, że nie jest już adminem, jest nie do podważenia. Cezary wybrał logo - ponieważ go o to poprosiłem. Aktualnie on najwiecej działa na forum. Prosta sprawa.

Proszę nie mącić!!!!!

Nie czuję się kompetentny do wybierania loga.W przyszłości jeśli będą konkursy zastanowimy się nad werdyktami. Cezary wybrał takie logo i tyle. Ludzie tak nie wolno. Koniec dyskusji w dziale.


Góra
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 07 Maj 2009, 21:57 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sie 2008, 15:20
Posty: 474
Miejscowość: Poznań
Przepraszam za moją propozycję ponownego wybrania. Nie miałem tu bynajmniej na myśli odwołania nagrody, ale umieszczenie na stronie mimo wszystko innego loga. Grzesiekintro powiedział, że nie czuł się kompetentny - OK. Ale Cezary w takim razie też powinien był tak powiedzieć, bo swoim wyborem potwierdził, że nie ma wyczucia w kwestii grafiki komputerowej. Nasza reakcja mówi sama za siebie - przecież tu nie chodzi o wybranie nie tego, które chcieliśmy by wybrano, tylko o ewidentnie nietrafny wybór. Stąd to oburzenie. Rzadko w konkursach publika wyraża się tak niepochlebnie o wyborze jurorów. Jeśli tak jest, to coś jest nie tak.


Góra
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 07 Maj 2009, 22:17 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 23 Lis 2006, 19:13
Posty: 654
Miejscowość: Sosnowiec
Słuchaj - to konkurs Cezarego - dlatego chciałem, żeby sobie wybrał. Poza tym weź pod uwagę, jak teraz czuje sie Orange.....


Panowie i Panie.... moze Salomonowym wyrokiem było by ogłosić konkurs na ten baner jeszcze raz i dać nagrodę 100zł ?


Góra
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 07 Maj 2009, 22:18 
Offline
Klapser
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Lis 2007, 21:57
Posty: 91
Miejscowość: Kraków
GrzesiekIntro przecież powiedziałem ,żeby dostał nagrodę!!!!
...i nie mące tylko po prostu zależy mi na tym żeby forum w miarę przyzwoicie wyglądało. No a to logo powiedzmy sobie szczerze nie pasuję. Wygrał ,wiadomo ,ale po co dawać takie logo?


Góra
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 07 Maj 2009, 22:23 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2007, 13:18
Posty: 406
Miejscowość: Częstochowa
Jako że ja to poniekąd zacząłem, proponuje rzeczywiście temat zamknąć. Większości sprawa się logo nie podoba taki jest fakt, ale rzeczywiście wybrano go wg zasad ustalonych na początku i koniec. Rozmowę trzeba zamknąć bo nic z niej konstruktywnego nie wyniknie, a logo będzie aż do kolejnej zmiany Designu. Koniec.


Góra
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 07 Maj 2009, 22:34 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 23 Lis 2006, 19:13
Posty: 654
Miejscowość: Sosnowiec
Jak się powiedziało A to trzeba i powiedzieć B.

A to, że się wybór nie podoba - hmm uważam, że jestem z grona najmniej kompetentny w tych sprawach. Ludzie - uszanujcie werdykt i już.

W sumie to dużo krytyki, a nikt nie zauważył, że nieczęsto na K!A konkursy. Ja dziękuję Cezaremu, że się podjął zrobić konkurs. Mam nadzieję, że nie ostatni. A sprawę następnych werdyktów można przecież wyłaniać demokratycznie jak np. wybór filmów. I tyle...

W sumie to niska nagroda - może warto by poszukać sponsora? Kto się podejmie?


Góra
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 08 Maj 2009, 07:33 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lip 2006, 20:58
Posty: 1317
Tak, mam zamiar jeszcze zrobić co najmniej dwa konkursy na lato. Potem zobaczymy.
Tak, nowe logo zostałoby na stronę wprowadzone wraz z nowym designem który raczej nie prędko zagosci. Lecz to logo o którym mówimy teraz miało być na materiały promocyjne (banery itd.) wiec im szybciej tym lepiej. Skoro już wszyscy wypowiedzieli swoje zdanie idzmy krok dalej, nie ma sensu stac w tym samym miejscu. Jak mówiłem, napiszcie czego wymagacie od loga, co sprawia ze jest ono niezależne i że pasuje do naszej strony. W innym wypadku będzie musiało zostać to, aczkolwiek pewnie po kilku przeróbkach. Los leży w waszych rękach.Piszcie.


Góra
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 08 Maj 2009, 08:01 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sie 2008, 15:20
Posty: 474
Miejscowość: Poznań
Ja oczekuję artystycznego smaczku. Czegoś niekonwencjonalnego - kolorystyki, układu i/lub zawartości. Trudno to opowiedzieć słowami, to się po prostu czuje. Moim zdaniem takie właśnie było pomidorowe logo dewastatora_x - kolorystyka co najmniej almodovarowska, niecodzienna, świeża, fascynująca. Loga od ArtFX Studio były z kolei bardzo dobrze zrobione - najbardziej profesjonalnie ze wszystkich. Przy tym były nienudne. Nasze logo nie może być zwyczajne. Jeśli podczas zastanawiania się czy logo jest odpowiednie stwierdzisz: "To logo stylem pasuje wszędzie", powinieneś powiedzieć: "To logo do nas nie pasuje". Stylem, nie mówię o elementach - wiadomo, że kamera nie wszędzie pasuje.


Góra
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 08 Maj 2009, 08:19 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 23 Lis 2006, 19:13
Posty: 654
Miejscowość: Sosnowiec
No i znowu wracamy do punktu jakie powinno być "nowe" logo, kiedy Cezary już wybrał.
Ludzie dajcie już spokój. Orange wygrał konkurs, a wy mówicie już o nastepnym logu...

Zresztą - na przyszłość będzie można wysunąć więcej wniosków jak organizować konkursy - wszyscy się na własnych błędach uczą. Kropka w temacie.


Góra
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 08 Maj 2009, 08:30 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2007, 18:35
Posty: 860
Nie wiem czym się tak wszyscy emocjonujecie. Demokracja to najgorszy system rządów jaki istnieje, logo zostało wybrane, oktrojowane i koniec, nie ma co dyskutować. Takie były zasady, nikt się nie czepiał więc teraz nie popychajmy Chopina i nie snujmy wizji idealnego, nowego loga. To wygrało, ląduje na stronie i materiałach promocyjnych. W takiej formie jak jest czy z jakimiś przeróbkami zależy od cezarego, bo to on tu jest szefem w tych sprawach. Nie ma co dyskutować.


Góra
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu:
PostWysłany: 08 Maj 2009, 09:22 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2008, 10:56
Posty: 159
Miejscowość: Chorzów
ależ się despotycznie zrobiło na forum :)


Góra
 Profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 114 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 39 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group