Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 29 Wrz 2024, 19:20

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Amatorska Wytwórnia Bardasznikow
PostWysłany: 18 Maj 2006, 11:05 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 18 Maj 2006, 11:02
Posty: 5
Zapraszam serdecznie na stronę amatorskiej wytwórni filmowej Bardasznikow >> www.bardasznikow.prv.pl <<

Nie ukrywam filmy nie porażają jakością, robimy je głównie dla zabawy, aczkolwiek czekam na wasze oceny. Nic nie stracicie zaglądając :)

PS: Pozdrawiam santiego, który jak widzę jest tutaj moderatorem :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 18 Maj 2006, 19:14 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2005, 18:32
Posty: 1942
Miejscowość: Warszawa
Przez mój sentyment do Żoliborza prosiłbym forumowiczów o wyrozumiałość. Co prawda produkcje Bardasznikowa (co to u licha znaczy?) noszą wszelkie znamiona "choroby wieku młodzieńczego" ale kroczek po kroczku chłopaki robią postępy. Wiele nauki przed wami, oby nie zabrakło wam entuzjazmu. O "Wilkołaku" napiszę coś w wolnej chwili.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 18 Maj 2006, 20:05 
Offline
Klapser

Rejestracja: 01 Maj 2006, 14:15
Posty: 91
Miejscowość: Wolin
Obejrzałem Wilkołaka. Nie ma co ukrywać, film ma naprawdę sporo błędów :|, poczynając od złej pracy kamery (niepotrzebny zoom, strasznie się trzęsie obraz a to co sie dzieje pomiędzy 6:30 a 6:50 woła o pomstę do nieba...) poprzez słabą słyszalnosć dialogów na grze aktorskiej kończąc. Do tego kiepskie sceny walki no i ten głos narratora... :x
Można by tak wymieniać i wymieniać skupmy się wiec na tym co mi sie w filmie podobało. Ze dwa razy nawet się uśmiechnąłem, przy wątku kiedy szukając szkoły bohater poszedł gdzieś na koniec świata i przy szkole z tradycjami :wink: . Tyle. Delikatniej się nie da...
Powodzenia przy kolejnych filmach :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 18 Maj 2006, 23:07 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 18 Maj 2006, 11:02
Posty: 5
Dzięki, każdy komentarz czy dobry czy zły ma dla nas wagę, gdy jest podparty argumentem - a takie tutaj są :) Kamera się trzęsie... cóż gdybyśmy jeszcze to kręcili kamerą... marzenia o statywie... Co do gry aktorskiej (głowny bohater) i także realiów szkoły i głosu narratora - specyficzne robione pod naszą szkołę, konkretnie pod uczniów - naszych widzów. Choć robimy to całkowicie jako nasze hobby i nie wiążemy (przynajmniej ja) żadnej przyszłości z kręceniem filmów, to postaramy się wyciągnąc wnioski z komentarzy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 20 Maj 2006, 10:58 
Offline
Klapser

Rejestracja: 01 Maj 2006, 14:15
Posty: 91
Miejscowość: Wolin
elzabbul napisał(a):
Kamera się trzęsie... cóż gdybyśmy jeszcze to kręcili kamerą... marzenia o statywie...

Najważniejesze żeby nie kręcić w zoomie, przy tym kawałku z rozmową z robotnikami było niepotrzebne przybliżenie i nawet na kamerze, bez żadnego statywu czy czego, obraz by się trząsł. Trzeba było podejść. A statyw jest marzeniem do zrealizowania :). Jak byłem na Wielkanoc u dziadków to kupiłem 1,5 m statyw za 80 zł, ale najtańszy był chyba już za 40 i naturalnie był niższy ale na upartego możecie ze sobą nosić jakąś skrzynkę czy coś na podwyższenie :P . Widzę, że macie trochę ludzi w grupie, zrzućcie się po dyszce i będzie ;).


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group